Natural

S E S J E  Z D J Ę C I O W E 

Exclusive

S E S J A  Z D J Ę C I O W A  P S A

Skierowane są dla osób, które oprócz doskonałej jakości zdjęć, chcą otrzymać fotografie, które dzięki mojej autorską obróbce stają się wyjątkowe, nabierają artystycznego wyrazu, poprzez wyrafinowaną kolorystykę i sposób pokazania rzeczywistości bardziej twórczo. Tak powstają obrazy, które zabierają w podróż od bajkowych klimatów, po mroczniejsze i bardziej surowe rejony. W zależności od drogi jaką obiorę, zdjęcia będą mniej lub bardziej poddane obróbce. Efekt końcowy, jaki stworzę dla Ciebie na zdjęciach, będzie moim artystycznym wyrazem. Decydując się na taką sesję, ważne aby zapoznać się z moim stylem. 

S E S J E  A R T Y S T Y C Z N E :

Fotografia artystyczna owczarka australijskiego

SESJA CZŁOWIEK I KOŃ

Fotografia artystyczna owczarka australijskiego

SESJA K O N I A

K A S I A  H E I N R I C H

Copyright        

Kasia Heinrich Photography

P r o f e s j o n a l n a i  A r t y s t y c z n a  F o t o g r a f i a
  P s ó w  i  K o t ó w

PROJEKT STRONY - Kasia Heinrich

Okazjonalne

S E S J A  Z D J Ę C I O W A  P S A

S E S J E  Z DJ Ę C I O W E

C Z Y T A J

Regulamin sesji 
zdjęciowych

Złoto jesienna sesja fotograficzna naszych dwóch białasków Alamo & Rosé z Kasią Heinrich była czymś wyjątkowym, takim momentem z naszego życia, który pozostaje ważnym już na zawsze. Nie znaliśmy się wcześniej, sesję u Kasi wygraliśmy na licytacji pomocy dla chorego psiaka. Czekaliśmy na Kasię w umówionym miejscu – rozglądaliśmy się niecierpliwie, było sporo ludzi i nagle widzimy pędzi do nas na rowerze, machając ręką, z szerokim uśmiechem na buzi – Kasia. Dalej wszystko potoczyło się tak jakbyśmy byli najlepszymi kumplami, wiecie takimi, którzy znają się od dzieciństwa.

Kiedy otrzymywaliśmy mailem kolejne zdjęcie po zdjęciu nie mogliśmy uwierzyć, że mogą być tak piękne, że można na zdjęciu uchwycić coś głębszego – dusze naszych czworonożnych przyjaciół. Z niecierpliwością czekaliśmy na następne zdjęcia… zaglądałem na skrzynkę dosłownie co kilka minut… to było jak narkotyk. I przychodziły, a my znowu odpływaliśmy w zachwycie… Zachęcam Was Wszystkich do zapoznania się z prawdziwymi „dziełami sztuki”, których autorką jest Kasia Heinrich. My mieliśmy to szczęście i nie zawahamy się uszczęśliwić po raz kolejny na sesji u Kasi. Bardzo dziękujemy i Pozdrawiamy.

 

Alamo & Rosé & Magda & Mateusz

Sesja Tori wraz z rodziną

Polecam gorąco Panią Kasie. Jej zdjęcia łącza w sobie geniusz wybitnej fotografki z profesjonalizmem z i umiejętnością uchwycenia uczuć i emocji, jakie są między psem a człowiekiem. Tori, nasz owczarek niemiecki to całe dzieciństwo moich dzieci. Dzięki sesji zdjęciowej u Pani Kasi mamy cudowną pamiątkę, zatrzymane w kadrze aparatu chwile szczęścia i wspólnej zabawy moje córki z jej najlepszym przyjacielem, psem. W tych zdjęciach widać miłość i energię.

 

Agnieszka

Fotografia artystyczna owczarka australijskiego

SESJA RODZINA I PIES

Fotografia artystyczna owczarka australijskiego

SESJA DZIECKO I PIES

Fotografia artystyczna owczarka australijskiego

SESJA DLA HODOWCY

SESJA CZŁOWIEK I PIES

KLIKNIJ W SLAJDER ABY OTWORZYĆ GALERIĘ

Sesja Czoka

Jesienna sesja Czoka wykonana przez Kasię była świetną przygodą. Niesamowite było przyglądać się, jak ta dziewczyna kocha psy

i nawiązuje z nimi kontakt bezpośredni, jak z ludźmi. Do tego ma niesamowite oko i pomysły na niepowtarzalne ujęcia. A wynik tej sesji był niesamowity. Polecam!

 

Kasia

Bardzo polecam sesje z panią Kasią, zdjęcia wychodzą cudowne i są pamiątką na całe życie, natomiast pani Kasia ma ogromne podejście do zwierząt. Sesja odbywa się w bardzo miłej atmosferze, nic nie jest w pośpiechu albo na siłę, wychodzi zadowolony zwierzak oraz właściciel. Bardzo polecam! I wiem, że to nie ostatnia wizyta w takim gronie 😌❤️

 

Maja

jesienny liść z sercem, przez które patrzy pies

KLIKNIJ W SLAJDER ABY OTWORZYĆ GALERIĘ

Sesja Snowflake

Na fotografie psów autorstwa Kasi natknęłam się pierwszy raz na portalu społecznościowym Facebook. Bardzo mi się spodobały i nie miałam wątpliwości, aby pierwszą profesjonalną sesję fotograficzną mojej Leny Golden Retrieverki zrobić właśnie u Kasi. Na sesję przejechałyśmy 200 km. Od razu złapałyśmy świetny kontakt. Kasia była świetnie zorganizowana i skoncentrowana podczas sesji fotograficznej. To kobieta o duszy i sercu artysty. Potrafi wyciągnąć piękno z każdego miejsca. Doskonale rozumie zwierzęcą naturę i fajnie z nimi pracuje podczas sesji. Golden Retriever przeważnie każdemu kojarzy się z wesołym miśkiem do przytulania, ale my podniosłyśmy poprzeczkę. Chciałam, aby w sesji fotograficznej pokazać różne oblicza tej rasy. Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. Otrzymałam przepiękne fotografie mojej suni, wykonane z dużą starannością o detale. O ile można powiedzieć tak o psie, to Lenka na nich jest romantyczna, nostalgiczna, odprężona, skupiona a na innych nawet drapieżna niczym lamparcica. Mam jeszcze jednego psa i kolejną sesję oczywiście zamierzam zrobić u Kasi. Jestem przekonana, że znów się nie zawiodę. Polecam z całego serca. Kasia to perfekcyjna fotografka, a jej zdjęcia są nietuzinkowe.

 
Sylwia Witasik

Sesja Snowflake

Bardzo polecam sesje z panią Kasią, zdjęcia wychodzą cudowne i są pamiątką na całe życie, natomiast pani Kasia ma ogromne podejście do zwierząt. Sesja odbywa się w bardzo miłej atmosferze, nic nie jest w pośpiechu albo na siłę, wychodzi zadowolony zwierzak oraz właściciel. Bardzo polecam! I wiem, że to nie ostatnia wizyta w takim gronie 😌❤️

 

Maja

C Z Y T A J

Opinie osób, które zdecydowały się na sesję zdjęciową u mnie.

Sesja Alamo i Rose

Złoto jesienna sesja fotograficzna naszych dwóch białasków Alamo & Rosé z Kasią Heinrich była czymś wyjątkowym, takim momentem z naszego życia, który pozostaje ważnym już na zawsze. Nie znaliśmy się wcześniej, sesję u Kasi wygraliśmy na licytacji pomocy dla chorego psiaka. 

CZYTAJ DALEJ

Kasia jest fotografką nie tylko z pasją do robienia zdjęć, ale także ma niesamowitą wiedzę o komunikacji z psami. Niesamowite wyczucie do kompozycji, światła, kolorów, łączy z ogromną wiedzą techniczną o fotografii. Kasia mimo ogromnej żywiołowości mojego kilkumiesięcznego psa uchwyciła piękne, niesztampowe kadry. Wspaniała pamiątka!

 

Żanetta

Sesja Frani

Sesja Lenki

Na fotografie psów autorstwa Kasi natknęłam się pierwszy raz na portalu społecznościowym Facebook. Bardzo mi się spodobały i nie miałam wątpliwości, aby pierwszą profesjonalną sesję fotograficzną mojej Leny Golden Retrieverki zrobić właśnie u Kasi. Na sesję przejechałyśmy 200 km. Od razu złapałyśmy świetny kontakt.

CZYTAJ DALEJ

Sesja Rose i Lise

Chciałam Ci przekazać ciepłe słowa za piękną sesję, którą wykonałaś moim dziewczyną. Twój czas, Twoje Oko, Twoja ręka stworzyły coś co jest nie ulotne. Dzięki Tobie moje cudaki zostały uwiecznione w niezwykłych obrazach do których mogę wracać🙂Zdjęcia, które otrzymałam są nie zwykłe. Nie dlatego, że są na nich moje psy, ale dlatego że potrafiłaś stworzyć takie ujęcia, które zachwycają. Przy okazji przebywanie z Tobą to przyjemne chwile, dajesz dobrą energię, dzięki której praca przeistacza się w przyjemność.

Ściskam Cię cieplutko

 

Monika